KATILIM ÜCRETİ

12-14 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da, Akdeniz Üniversitesi, Eğitim Fakültesinde düzenlenecek olan Türk Akademik Araştırmalar Dergisi Uluslararası Multidisipliner Kongresi (Turkish Academic Research Review International Multidisciplinary Congress’e (TARRC) başvurduğunuz için teşekkür eder, çalışmanızın kabul edilerek sunuma layık görülmesinden dolayı sizleri tebrik ederiz.

 

Kongrenin kayıt işlemleri 10 Ekim 2018 tarihinde sona erecek ve bu tarihten sonra yapılacak ödemeler dikkate alınmayacaktır. Kongrede bildirisi sunulacak olan her bir yazardan Akdeniz Üniversitesi mensubu olanlar adlarının geçtiği her bildiri için 200 TL, diğer kurumların mensupları 300 TL ödeyeceklerdir. Bir bildiride adı yazar olarak geçen her bir yazarın belirtilen katılım ücretini yatırması zorunludur. Ödenen katılım ücretleri iade edilmez. Bir katılımcı en fazla beş bildiri sunabilir. Eğer bildiriler tek yazarlı ise ancak iki bildiri ile katılabilir.

Katılım ücreti aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • Çanta,
  • Sözlü sunumun yapıldığına dair katılım sertifikası,
  • Kongre programı,
  • Özet kitabı,
  • Defter-kalem,
  • Tam metin bildiri e-kitabı,
  • Su, çay, kahve ve meyve suyu,
  • Atıştırmalık ikramlar.

Katılım ücretinin yatırılacağı banka hesabının bilgileri aşağıda sunulmuş olup katılım ücretini yatıran bildiri sahiplerinin dekontlarını turkishcongress@gmail.com adresine yollamaları önemle rica olunur.

KATILIM ÜCRETİ


Kongre Katılım Bedeli

300 TL

Akdeniz ve Cumhuriyet Üniversitesi Mensupları

200 TL

Yurtdışı

50 €

ÖDEME BİLGİLERİ
Hesap Adı             : Motivasyon Kongre Seminer Ltd. Şti.
Banka Adı             : T.VAKIFLAR BANKASI T.A.O.
Şube                         : Antalya / GÜZELOBA
Şube Kodu            : 1093
Hesap No TL        : 00158007300599754
IBAN No TL            : TR130001500158007300599754

Ödeme açıklamasında katılımcı adı, TC Kimlik Numarası, Kongre Katılım Ücreti olduğunun belirtilmesi gerekmektedir.

Bir bildiri önerisinin Kongre programına alınabilmesi için öneri sahiplerinden en az birinin katılım ücretini 10 Ekim 2018 tarihine kadar yatırması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Ortak yazarlı çalışmalar için, kongreye bizzat katılacak her bir katılımcının katılım ücreti yatırması gerekmektedir.

Sadece katılım ücreti yatırıp kayıt olan ve sunumlarını gerçekleştiren kişilere “KATILIM BELGESİ” verilecektir.